Sözleşmeli Personel

Sivas Bilim Ve Teknoloji Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Sözleşmeli Personel #korumagüvenlik duyurusunda; kpss, puanı baz alınarak 19 koruma ve güvenlik alımı yapacağını ilan etti.

Rektörlükten yapılan yazılı açıklamada ; 19 sözleşmeli personel alımı ve koruma güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ve bu alımda sözlü veya yazılı bir sınavın olmayacağı, KPSS puanının baz alınacağı öğrenildi.

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü erkek ve kadın olmak üzere 9 farklı pozisyondan toplam 19 kişi koruma güvenlik görevlisi alımı sözleşmeli personel alımı yapacaktır. Başvuracak adaylar her hangi bir sınava tabi tutulmayacaktır . Sadece KPSS puanı şartı olacaktır .

Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları

  1. Türk vatandaşı olmak
  2. Kamu haklarından yoksun olmaması
  3. Yüz kızartıcı , dolandırıcılık , rüşvet , hırsızlık , devleti tehdit edecek eylemlerde bulunmaması bu ve bunlara benzer suçlardan dolayı hüküm giymemesi gerekmektedir .
  4. Erkek adayların askerlik durumunun olmaması gerekir.
  5. Görevini yapmasında engel olabilecek sağlıksal durumlarının olmaması gerekir
  6. Vardiyalı sisteme engel olacak bir sorunu olmaması
  7. Farklı bir kamu görevlerinden çıkarılmamış olması
  8. Herhangi bir sosyal kurumdan maaş almıyor olması
  9. Yalan tespit edilen belgeler değerlendirmeye alınmaz atamaları olmaz atamaları olmuş kişilerin atamaları iptal edilir .

Alım Detayları İçin Tabloları İnceleyin

Sivas Alım Nitelikler

bahçe bakım , hukuk müşavirliği, temizlikçi

Koruma ve Güvenlik Görevlisi Şartlarına Şunlarda Eklenir

Bakanlıktan faaliyet belgesi alması . Faaliyet belgesini almak içinde şirket veya faklı bir yerde koruma ve güvenlik hizmeti olması gerekir .
Askerliğini yapmış veya muaf olması
Kadınların boyu 1.60 , erkeklerde 1.70 boyundan kısa olmaması . Kilosu , boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamına göre 10-15 kilo arasında olması .

İSTENEN BELGELER• Lisans mezunları için 2020 KPSS (P3) puan grubu sınav sonuç belgesi. (Barkotlu İnternet Çıktısı veya Fotokopisi) Önlisans mezunları için 2020 KPSS (P93) puanı sınav sonuç belgesi. (Barkotlu İnternet Çıktısı veya Fotokopisi) Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (P94) puan grubu sınav sonuç belgesi. (Barkotlu İnternet Çıktısı veya Fotokopisi).
• Özgeçmiş (CV)
• Diploma Örneği (e-Devlet sistemi üzerinden alınan karekodlu belge)
• Nüfus Cüzdanı / T.C. Kimlik Kartı fotokopisi
• İş Başvuru Formu (https://personel.sivas.edu.tr/idari-personel-sube-mudurlugu-dokumanlar)
• Askerlik durum belgesi (erkek adaylar için)
• Aranan niteliklerde istenilen özel şarta ait sertifikaya ilişkin belge (İlgili meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümü veya hizmetin geçtiği yerden alınacak onaylı belge)
• Güncel adli sicil kaydı (e-Devlet sistemi üzerinden alınan belge)
• 2 adet güncel vesikalık fotoğraf (atamaya hak kazanan adaylar için)
• Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuracak adaylardan özel güvenlik kimlik kartının aslı veya aslı gibidir onaylı fotokopisi. (Özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.) (Özel güvenlik kimlik kartının belge teslim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerlilik süresi olmak.)
• Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonuna başvuracak adaylardan Boy ve kilo ölçümünü gösteren aile hekiminden veya kamu hastanelerinden alınmış rapor.         

Haber Kaynak: ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu