Sözleşmeli Personel

İstanbul Personel Yönetim İSPER 60 Deneyimli Kamu Personel Alımı Yapacak

İstanbul Personel Yönetim Şirketi ( İSPER ) 60 Deneyimli Kamu İşçi Alımı Yapıyor . #İstanbul #İSPER yönetim şirketi #kamuişçisi alımı yapıyor.

İstanbul Personel Yönetim Şirketi ( İSPER ) yeni mezun ve deneyimli kamu işçi alımı yapacaktır toplam 60 kişi alınacaktır .

İstanbul Personel Yönetim Şirketi ( İSPER ) 60 deneyimli kamu işçi alımı yapıyor . #İstanbul #İSPER yönetim şirketi 60 daimi  #deneyimlikamuişçialımı yapıyor .

İstanbul Personel Yönetim şirketi ( İSPER ) deneyimli işçi alımı yapacaktır . Alınacak kişiler yeni mezun ve deneyimli olmalarıdır toplamda 60 kişi destek personeli ( yardımcı hizmetler ) olarak alınacaktır . İstanbul genelinde çalışacaklardır çalışma süreleri 45 saat olmaktadır .

Deneyimli Kamu İşçi Alımı Başvuru Şartları ve Süreç

  • Vatandaşlardan aldıkları taleplere ilgilenen kurumlara yerlere gönderilmesi . Sosyal dağıtım ve iletişim süreçlerini yapabilecek yönlendirebilecek bir donanıma sahip olmaları
  • Evrak dosyalama süreçlerini bilmesi bu gibi görevlerde yer alması ve kurumun ihtiyaçları doğrultusunda hizmet yapmaları .
  •  En az ilkokul mezunu olması tercihen ise lise mezunu olması
  •  B sınıfı ehliyetinin olması

deneyimli kamu işçi alımı

*** Başvurular sırasında belge istenmeyecektir  . Başvurular kariyer.ibb.istanbul adresine yapılacaktır .

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımı

2 Büro Yönetimi Elemanı, 2 Raportör, 2 Bilgisayar Teknisyeni, 2 Bilgisayar Teknoloji ve Program Teknikeri ve 2 Bilgi İşlem Destek Elemanı alınacaktır.

Büro Yönetimi Elemanı alımı için En az Lisans mezunu olmak, Bilgisayar ve ofis araçlarını iyi derecede kullanabilmek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak ve diğer özel nitelikleri taşımak.

Raportör alımı için En az Önlisans mezunu olmak, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş ve diğer özel nitelikleri taşımak.

Bilgisayar Teknisyeni alımı için IT konusunda tecrübeli, Yazılım ve programlama konularına hakim olmak, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş ve diğer özel nitelikleri taşımak.

Bilgisayar Teknoloji ve Program Teknikeri alımı için Programlama ve database altyapısına hakim olmak, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş ve diğer özel nitelikleri taşımak.

Bilgi İşlem Destek Personeli alımı için IT konusunda tecrübeli, Yazılım ve programlama konularına hakim olmak, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş ve diğer özel nitelikleri taşımak.

İletişim Bilgileri

deneyimli kamu işçi alımı
2 Büro Yönetimi Elemanı, 2 Raportör, 2 Bilgisayar Teknisyeni, 2 Bilgisayar Teknoloji ve Program Teknikeri Bilgi İşlem Destek Elemamanı

KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU EKRANI    <<<< Tıklayınız
KAMU İŞÇİ ALIMI İLAN FORMU – PDF   <<<<  Tıklayınız                                 

 

Haber Kaynak: ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu