Kamu Personel Alimi

Yakutiye Belediyesi Erzurum 10 İşçi Alımı

İşçi alımı için yayınlanmış olan #kamupersonelalımı duyurusu bilgilerinde, Erzurum Yakutiye Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 10 beden #işçialımı yapılacağı açıklandı.

İşçi alımı için açıklanmış bulunan #kamupersonelalımı duyurusu ile birlikte Erzurum Yakutiye Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek amacı ile 10 beden #işçialımı yapılacağı bildirildi.

Yakutiye Belediyesi Erzurum 10 İşçi Alımı Başvuru Şartları

Erzurum iş ilanları için kişilerin iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi gerekiyor.

Belediye işçi alımı için çalışmak isteyenlerin ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları gerekiyor.

Devlet işçi alımı için şahısların mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve 18 ile 40 yaş arasında olması gerekiyor.

Kamu ilanları için çalışacakların tüm ekipmanların toplanması ve kontrollerinin yapılmasını sağlaması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması gerekiyor.

erzurum yakutiye belediyesi isci alimi
Yakutiye Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Yakutiye Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 8 Temmuz 2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Muratpaşa mahallesi Yenikapı Caddesi No: 3 Yakutiye

Haber Kaynak : ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu