Kamu Personel AlimiSözleşmeli Personel

Türkiye Elektrik İletişim Aş (TEİAŞ) 53 Elektrik Teknisyeni Sürekli İşçi Alımı İlanı

Türkiye Elektrik İletişim Aş, Sürekli İşçi Alımı, #kamupersonel duyurusunda; daimi işçi olarak elektrik teknisyeni alımı gerçekleştirecek.

Türkiye Elektrik İletişim Aş taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 09.08.2009 tarihli ve 27314 sayılı Resmi Gazete‘ de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre 53 Elektrik Teknisyeni alınacaktır. İşe alınacak elemanların çalıştırılacağı iller ve alınacak eleman sayıları aşağıda belirtilmiştir.

İstanbul elektrik teknisyeni, Konya elektrik teknisyeni, Samsun elektrik teknisyeni, Kayseri elektrik teknisyeni, Niğde elektrik teknisyeni, Nevşehir elektrik teknisyeni, Gaziantep elektrik teknisyeni, Şanlıurfa elektrik teknisyeni, Trabzon elektrik teknisyeni, Erzurum elektrik teknisyeni, Diyarbakır elektrik teknisyeni, Van elektrik teknisyeni, Iğdır elektrik teknisyeni, Kırklareli elektrik teknisyeni, Denizli elektrik teknisyeni, Çankırı elektrik teknisyeni, olarak belirlenen illerimizin kaç adet aldığı aşağıdaki görselde belirtilmiştir.

Türkiye Elektrik İletişim Aş, Kadro dağılımı
Türkiye Elektrik İletişim Aş, Sürekli İşçi Alımı, #kamupersonel daimi işçi, elektrik teknisyeni alımı

BAŞVURUDA ARANILAN ŞARTLAR:

Adaylarda aranacak şartlar İşkur iş ilanlarında ve Şirketimiz internet sitesinde (www.teias.gov.tr) ilan edilecektir.

SÖZLÜ SINAVA KATILACAK ADAYLARIN BELİRLENMESİ:

İŞKUR’a başvuru yapan ve isimleri Şirketimize gönderilen adaylardan;
– Talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört (4) katı ile
– Öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört (4) katı aday noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecek ve bu adaylar sözlü sınava davet edilecektir.
Kura çekimi, iş ilanında belirtilen gün, saat ve adreste noter huzurunda yapılacaktır.
İşçi alım süreci ile ilgili tüm bilgilendirmeler Şirketimizin internet sitesinin (www.teias.gov.tr) “duyurular” kısmından ilan edilecektir.
Talep şartlarını taşımadıkları sonradan anlaşılan adayların başvuruları kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında sonlandırılabilecektir.

BAŞVURU:

Durumları talep şartlarına uyan adaylar, ilanın İŞKUR internet sitesinden yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde (01-05/08/2022 tarihleri arası) İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, İŞKUR internet sitesinden ( https://esube.iskur.gov.tr  internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden başvurularını yapabilecektir.                                         

 

Haber Kaynak: ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu