Kamu Personel Alimi

Esenler Belediyesi Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alımı

Esenler Belediyesi, Sözleşmeli Personel Alımı, #kamupersonelalimi duyurusunda #ESPER 15 tam zamanlı, silahlı güvenlik, silahsız güvenlik #işçialımı yapıyor.

ESPER 15 silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapacak. Esenler Belediyesi bünyesine 10 silahlı ve 5 silahsız olmak üzere tam zamanlı işçi alımı başvuruları bugün açılıyor.

Esenler Belediyesi Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alımı #ESPER 15 Tam zamanlı #işçialımı yapıyor. Başvurular bugün açılıyor.

İstanbul Esenler Belediyesi silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı yapacak. ESPER bünyesinde çalışacak 10 silahlı ve 5 silahsız olmak üzere tam zamanlı 15 işçi alımı başvuruları bugün açılıyor.

ESPER Güvenlik Görevlisi Alımı Şartları

1 – 01 Ocak 1992 ve sonrası doğmuş olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup başvuru yapacak adayların kamu haklarından mahkum olmayarak arşiv araştırmasının da olumlu sonuçlanması gerekiyor.

2 – Askerlik ile ilişiği olmayan adayları, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık ya da malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmalı.

3 – Sağlık açısından görevini yapmasına engel durumu olmayan adayların en az 1.75 ve üzeri boyunda ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında da +/- 10 kg. dan çok fark olmaması gereklidir

4 – İlan tarihinden itibaren en az 6 daha uzun süreli geçerliliği bulunan özel güvenlik belgesine sahip adaylar alınacaktır.

5 – Hane halkının toplam geliri ve Esenler ilçesinde ikamet edilmesi adaylar arasında öncelik konusudur.

6 – Uzakdoğu sporu olan savunma ve dövüş sporları tecrübesi ve sertifikası olanlar ile tercih edilecektir.

Silahlı Silahsız Güvenlik Görevlisi Alımı Başvurusu

Talep edilen pozisyon için www.esperas.com.tr web sitesi üzerinden başvuru yapılarak başvurunun çıktısı alınmalıdır. Bugün açılan başvurular 24 Temmuz günü son bulacaktır.

Başvuru yapan adaylar 25 Temmuz 2022 günü saat 16.00’a kadar kimlik fotokopisini, askerlik durum belgesini, ikametgah belgesini, özel güvenlik belgesinin fotokopisini, savunma ve dövüş sporlarına ait sertifika fotokopilerini Genel Müdürlük binasına elden teslim edeceklerdir.

 

Haber Kaynak: ilanresmi.com

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu