Kamu Personel Alimi

Kütahya Üniversitesi Rektörlüğü Öğretim Üyesi Alımı

Kütahya Üniversitesi, Sağlık Bilimleri, Öğretim Üyesi Alımı, #kamupersonel duyurusunda ; cerrahi tıp bilimleri, bölümü patoloji, alanında profesör alımı yapacak.

KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

02 Kasım 2018 tarihli ve 30583 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik” kapsamında Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi (İlkeler ve Kriterler) uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır.

Kütahya Üniversitesi, Sağlık Bilimleri, Öğretim Üyesi Alımı
Öğretim Üyesi Alımı, cerrahi tıp bilimleri, bölümü patoloji, alanında profesör alımı

Öğretim Üyesi Kadrosuna Başvuran Adaylardan İstenilen Belgeler

1-     Dilekçe,

2-      Özgeçmiş,

3-     Akademik çalışmaların puanlanmış listesi,

4-     Yabancı dil belgesi,

5-     2 Adet vesikalık fotoğraf,

6-     Adli sicil belgesi, (e-Devlet sisteminden alınabilir)

7-     Askerlik durum belgesi, ( e-Devlet sisteminden alınabilir.)

8-     Nüfus cüzdanı fotokopisi,

9-    Onaylı öğrenim belgeleri (lisans, doktora/tıpta uzmanlık, doçentlik belgeleri)

10-  Kamu kurumunda çalışanlar için hizmet belgesi (Üniversitemizde çalışıyor olan öğretim üyesi adaylarından istenilmemektedir.)

11-  İlanda aranan özel şartları sağladığını gösteren belgeler.

12-  Bilimsel çalışma ve yayın dosyaları, yabancı dil belgesi, öğrenim belgeleri, ilanda aranan özel şartları sağladığını gösteren belgeler, akademik çalışmaların puanlanmış listesi ve özgeçmiş PDF formatında olacak şekilde 6 (altı) adet USB bellek içerisinde (bilimsel çalışma ve yayın dosyaları haricindeki diğer belgelerden de birer adet fiziki ortamda) teslim edilecektir.

13– 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni 

14– 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca hazırlanan Çalışan Adayı Açık Rıza Metni

–  Yabancı ülkelerden alınan doktora diploması ile unvanların Üniversitelerarası Kurul’ca  eşdeğerliliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

–  Başvuru yapan adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olanlar var ise atamaları iptal edilecektir.

–   Başvuru evrakları ve yayın dosyaları geri iade edilmeyecektir.

–  Öğretim üyesi kadrolarına müracaat edecek adaylar, istenilen belgeler ile birlikte, ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarih olan 26.07.2022 tarihinden itibaren 15 (on beş) gün içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’na şahsen veya posta yolu ile başvuruda bulunacaklardır.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Öğretim üyesi kadrosuna müracaat edecek adaylar, başvuru formlarına ve ayrıntılı bilgilere https://ksbu.edu.tr/ adresindeki duyurular kısmından ulaşabilir.
Adaylar, ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’na şahsen veya posta yolu ile başvuruda bulunacaklardır.

Tüm ilan detayları için https://www.resmigazete.gov.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.                     

Haber Kaynak: ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu