Kamu Personel Alimi

Kiptaş Personel Alımı Yapacak

İstanbul Kiptaş için yayınlanmış olan kamu personel alımı duyurusu bilgilerinde, #İstanbul konut imar bünyesinde görevlendirmek üzere daimi olarak KPSS’siz tanıtım #personelalımı yapılacak.

İstanbul Kiptaş için açıklanmış bulunan kamu personel alımı duyurusu ile İstanbul konut imar birimlerinde görevlendirilmek amacı ile KPSS’siz tanıtım personel alımı yapılacağı bildirildi.

İstanbul Kiptaş KPSS’siz Personel Alımı Başvuru Şartları

İstanbul iş ilanları başvuru için adayların bölüm ve kuruluş içi, iş süreçlerini analiz etmek ve verimliliğe katkı sağlayacak süreçleri geliştirmesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve üniversitelerin halkla ilişkiler bölümü mezunu olmaları gerekmekte.

İstanbul belediyesi memur alımı kapsamında görev almak isteyenlerin işlemlerin güncelliğini takip etmesi ve gerekli raporları hazırlaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve analiz ve raporlama becerileri gelişmiş olması gerekmekte.

Kiptaş personel alımı için adayların sonuç ve çözüm odaklı çalışan, analitik düşünebilen olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve yaşanacak iş ilişkilerinde şirketi temsil yeteneğine sahip olması gerekiyor.

Belediye işçi alımı için İyi derecede bilgisayar kullanabiliyor olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve farklı müşteri profillerine ve farklı beklentilere karşı hoşgörülü bir yaklaşım içinde olması gerekiyor.

İstanbul Kiptaş KPSS’siz Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 8 Temmuz 2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Haber Kaynak : ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu