Kamu Personel Alimi

Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Kurumu Memur Alımı

Kiptaş, İstanbul Konut İmar Plan Kurumu, bünyesinde görevlendirmek üzere daimi olarak #memuralımı yapılacak.

Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Kurumu Memur Alımı! #Kiptaş için yayınlanmış olan kamu personel alımı duyurusu bilgilerinde, İstanbul Konut İmar Plan Kurumu bünyesinde görevlendirmek üzere daimi olarak #memuralımı yapılacak.

Kiptaş için açıklanmış bulunan kamu personel alımı duyurusu ile İstanbul Konut İmar Plan Kurumu birimlerinde görevlendirilmek amacı ile Memur alımı yapılacağı bildirildi.

Kiptaş İstanbul Konut İmar Plan Kurumu Memur Alımı Başvuru Şartları

Kiptaş memur alımı için adayların işlemlerin güncelliğini takip etmesi ve gerekli raporları hazırlaması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve en az MYO, tercihen üniversitelerin bilgi teknoljileri veya bilgisayar programcılığı bölümlerinden mezun olması.

İstanbul belediyesi personel alımı için adayların kamu mevzuatlarına ve belediyelerle ilgili kanun ve mevzuatlara hakim olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Bilgisayar, notebook, yazıcı donanımları hakkında bilgili olması.

İstanbul konut imar memur alımı başvuru için kurumun güncel ve hedefleri doğrultusunda oluşacak personel alımının yapılması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve analiz ve raporlama becerileri gelişmiş olması gerekiyor.

Kamu personeli alımı başvuru işlemleri için vatandaşların güçlü araştırma yapma becerilerine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve proaktif ve gelişim odaklı olması gerekiyor.

kiptas istanbul konut imar memur alimi
İstanbul Konut İmar Plan Kurumu, bünyesinde görevlendirmek üzere daimi olarak #memuralımı yapılacak.

Kiptaş İstanbul Konut İmar Memur Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 13 Temmuz 2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan site üzerinden online başvuru yapmaları gerekiyor.

 

Haber Kaynak: ilanresmi.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu