Kamu Personel AlimiSözleşmeli Personel

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ortaöğretim Mezunu Şoför Alımı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Daimi İşçi Alımı, #kamupersonel duyurusunda; Kayseri Ulaşım Turizm İnşaat AŞ. bünyesine 40 yaş sınır 10 daimi işçi alımı duyurusu yaptı.

Kayseri Ulaşım Turizm İnşaat Taahhüt Proje Müşavirlik Telekomünikasyon San. Tic. A.Ş. bünyesine şoför alımı yapılacak. Kayseri Belediyesi 40 yaş en az orta öğretim mezunu 10 daimi işçi alımı yapacağını duyurmuş oldu. İlanda iş deneyim şartı aranmıyor.

Kayseri Belediyesi Şoför Alımı
Şoför alımı bilgileri

 

Kaptan Şoför Başvuru Şartları

1 – Askerliğini yapmış ya da muaf ve en az ortaöğretim mezunu adaylar başvurabilir.
2 – D sınıfı (eski ehliyetler için en az bir yıllık E sınıfı) sürücü belgesi adaylardan istenen evrek içinde yer almaktadır.
3 – Adayların psikoteknik belgesi almış olması istenmektedir.
4 – Tam teşekküllü Kayseri Şehir Hastanesinden toplu taşıma şoförü olabilir ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu adaylardan istenmektedir.
5 – 40 yaşından gün almamış olan adayların adli sicil kaydının olmaması gereklidir.
6 – Trafik Denetleme Şube Müd.’den hız ve alkol tutanağı olmadığını gösteren belge alınmalı başvuracak adayın ehliyetinin son 5 yıl içerisinde alkol ve/veya herhangi bir sebepten dolayı geçici olarak geri alınmamış olması şartı aranmaktadır.
7 – Otobüs şoförü alınacaktır.

Kaptan Şoför Alımı
kamupersonel , kayseri şçfor alımı, 40 yaş sınır

Otobüs Kaptan Şoför Alımı

Belediye Şoför Gerekli Belgeleri

Adaylardan nüfus cüzdan fotokopisi ile savcılıktan alınacak UYAP kayıt belgesi, diplomasının aslı ya da fotokopisi ve son 6 ay içine ceket ve kravatlı olarak çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf istenmektedir.

sofor
otobus şöforu alımı

Otobüs Kaptanı Başvuru Bilgileri

 

Başvuru adresi Kayseri Ulaşım A.Ş.’dir. e-mail sedaozdemir@kayseriulasim.com dur. Kayseri Büyükşehir Belediyesi başvurular en son 1 Ağustos 2022 günü yapılabilir. İş ilanı için irtibat telefonu Seda Özdemir 0352 207 70 00’dır.                                             

Haber Kaynak: ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu