Kamu Personel Alimi

İstanbul Belediyesi İSPER Şartsız Büro Personeli Alımı

İstanbul Belediyesi İSPER bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız büro personeli alımı yapılacağı açıklandı.

KPSS Şartsız Güncel Kamu Memur Alımı! #Memuralımı ilanları için yayınlanmış olan kamu personel alımı duyurusu bilgilerinde, #İstanbulBelediyesi İSPER bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız büro personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Memur alımı ilanları için açıklanmış bulunan kamu personel alımı duyurusu ile birlikte İstanbul Belediyesi İSPER birimlerinde görevlendirilmek amacı ile KPSS şartsız büro personeli alımı yapılacağı bildirildi.

KPSS Şartsız Güncel Kamu Memur Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Belediye memur alımı ilanları başvuru için analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve lisans mezunu olmaları gerekmekte.

KPSS şartsız personel alımı için mesleki çalışmaları güncel olarak takip etme yeteneği olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve mevcut ve karşılaşılması beklenen risklerin tanımlanması gerekmekte.

İSPER personel alımı için alanı ile ilgili olan teknolojileri etkin bir şekilde kullanabilmesi, Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması gerekiyor.

İstanbul belediyesi büro personeli alımı için kişilerin danışmanlık faaliyeti çerçevesinde risk değerlendirme çalışmalarının yapılması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları gerekiyor.

İsper Memur Alımı
İsper memur alımı, KPSS, Şartsız Güncel, Kamu Memur Alımı, Başvuru Bilgileri Nedir?

KPSS Şartsız Güncel Kamu Memur Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 10 Temmuz 2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Haber Kaynak : ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu