Kamu Personel Alimi

Galatasaray Üniversitesi Memur, İşçi Ve Güvenlik Alımı

Galatasaray Üniversitesi için yayınlanmış olan #kamupersonel alımı duyurusu bilgilerinde üniversite rektörlüğü, bünyesinde çalıştırılmak üzere memur, işçi ve güvenlik, alımı yapılacağı açıklandı.

Galatasaray Üniversitesi için açıklanmış bulunan kamu personel alımı duyurusu ile birlikte üniversite kampüs birimlerinde görevlendirilmek amacı ile memur, işçi ve güvenlik alımı yapılacağı bildirildi.

Galatasaray Üniversitesi Memur, İşçi Ve Güvenlik Alımı Başvuru Şartları

Güvenlik alımı ilanları için adayların ekip çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, iletişim becerileri güçlü olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Ön lisans programlarının birinden mezun olması ayrıca 2020 KPSS P93 puan türünden 55 ve üzeri puan almış olması gerekiyor.

Üniversite işçi alımı için kişilerin görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Ortaöğretim Kurumlarının Bahçecilik Alanı ve Dalları, Tarım Teknolojileri Alanı ve Dalları veya Tarım Alanı ve Dallarından mezun olması gerekiyor.

Devlet memur alımı kapsamında iş başvurusu yapacak kişilerin öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı ön lisans programlarının birinden mezun olması gerekiyor.

Üniversite şoför alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin aracın gerekli periyodik bakımlarını takip etmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve en az 5 yıl şoförlük deneyimine sahip olması gerekiyor.

galatasaray universitesi isci memur guvenlik alimi
Galatasaray Üniversitesi üniversite rektörlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere memur, işçi ve güvenlik alımı yapılacağı açıklandı.

Galatasaray Üniversitesi Memur, İşçi Ve Güvenlik Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 13 Temmuz 2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Haber Kaynak : ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu