Kamu Personel Alimi

Eskişehir Teknik Üniversitesine Mühendis Alımı

Eskişehir Teknik Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere bilgisayar mühendisi alımı yapılacağı açıklandı.Detaylar haberimizde.

Mühendis alımı için açıklanmış bulunan kamu personel alımı duyurusu ile birlikte Eskişehir Teknik Üniversitesi birimlerinde görevlendirilmek amacı ile bilgisayar mühendisi alımı yapılacağı bildirildi.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendis Alımı Başvuru Şartları

Üniversite personel alımı için adayların arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Yükseköğretim kurumlarının Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Elektrik Mühendisliği mezunu olması gerekiyor.

Kamu mühendis alımı için kişilerin formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve yazılı sınavda başarılı olmak için 100 (yüz) tam puan üzerinden en az 70 (yetmiş) puan almış olması gerekiyor.

Bilgisayar mühendisi alımı iş başvurusu yapacakların yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması gerekiyor.

Güncel ilanlar için başvuracakların kriz yönetimi becerisine ve temsil yeteneğine sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları gerekiyor.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendis Alımı
Eskişehir Teknik Üniversitesi bünyesinde çalıştırılmak üzere bilgisayar mühendisi alımı yapılacağı açıklandı.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mühendis Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 8 Temmuz 2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – İki Eylül Kampüsü Eskişehir

Haber Kaynak : ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu