Kamu Personel AlimiSözleşmeli Personel

Dicle Üniversitesi Sağlık Personeli, İşçi, Şoför Ve Memur Alımı

Dicle üniversitesi için yayınlanmış olan kamu personel alımı duyurusu bilgilerinde, üniversite hastanesi bünyesinde çalıştırılmak üzere sağlık personeli, işçi, şoför ve memur alımı yapılacağı açıklandı.

Dicle Üniversitesi Sağlık Personeli, İşçi, Şoför Ve Memur Alımı Başvuru Şartları

Üniversite memur alımı başvuru için kişilerin Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olması ve Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

Büro personeli alımı için adayların MEB onaylı Bilgisayar Sertifikasına sahip olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve 2020 KPSS’den en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

Üniversite işçi alımı için Ortaöğretim kurumlarından (lise ve dengi okul) mezun olmak. b) MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve 2020 yılı KPSS’den en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

Şoför alımı ilanları başvuru işlemleri için Kazıyıcı, yükleyici gibi iş makinesi kullanabilmek için G sınıfı ehliyete sahip olmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Beko Loader (Lastik Tekerlekli) İş Makinesi kullanma yetki belgesine sahip olmak gerekiyor.

Sağlık personeli alımı için Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarından mezun olmak, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programından mezun olmak gerekiyor.

dicle universitesi saglik personel isci sofor memur alimi
Dicle üniversitesi, bünyesinde çalıştırılmak üzere hemşire, sağlık personeli, işçi, şoför, memur alımı yapacağı açıklandı.

Dicle Üniversitesi Sağlık Personeli, İşçi, Şoför Ve Memur Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 25 Temmuz 2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Haber Kaynak: ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu