Kamu Personel AlimiSözleşmeli Personel

Cerrahpaşa Rektörlüğü Sözleşmeli Kamu Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi, Cerrahpaşa Rektörlüğü, #sözleşmelipersonel duyurusunda; biyolog, büro personeli, sağlık personeli alımı ve bir çok alan için ilan yayınladı.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü erkek ve kadın olmak üzere 2020 yılı KPSS girmiş olan adayların puanlarına bakılarak toplamda 131 sözleşmeli kamu personel alımı yapacağını duyurdu.

07 Temmuz 2022 Tarihli, 31889 Sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Üniversitemiz Birimlerinde görevlendirilmek üzere giderleri Özel Bütçe gelirinden karşılanmak kaydıyla 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası hükümleri uyarınca,  2 Biyolog Lisans Mezunu,  8 Büro Personeli Lisans Mezunu, 41 Destek Personeli (Lise ve Dengi), 1 Diğer Sağlık Personeli Lisans veya Yüksek Lisans ve 2 Diğer Sağlık Personeli (Meslek Lisesi), 33 Hemşire Lisans Mezunu, 15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Ön Lisans Mezunu, 3 Laborant Ön Lisans Mezunu, 4 Röntgen Teknisyeni Ön Lisans Mezunu, 17 Sağlık Teknikeri Ön Lisans Mezunu, 2 Tekniker Ön Lisans Mezunu, 2 Teknisyen (Lise ve Dengi), 1 Veteriner Hekim Lisans Mezunu alımı yapılacak olup başvuru şartları ve başvuru için gerekli evraklar aşağıdadır.

İLAN EDİLEN SÖZ KONUSU 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARI 2020 KPSS (B) GRUBU PUAN SIRASI ESAS ALINMAK SURETİYLE YAPILACAK OLUP, MÜLAKAT YAPILMAYACAKTIR.

 

İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU DİLEKÇESİ İÇİN TIKLAYINIZ 

* Adaylar , gazete ilanı yayınladıktan sonra 15 gün içinde iş bitimine kadar www.istanbulc.edu.tr   veya  https://personel.istanbulc.edu.tr adresinden başvurularını yapabilirler. Başvuru yapacak kişilerin şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Sözleşmeli Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları

Kamu hizmetlerinden yoksun olmaması mahrumiyet cezası olmaması gerekmektedir

Herhangi bir yerden emeklilik ve yaşlılık maaşı almıyor olmaları gerekir

Tüm pozisyonlar fark etmeksizin 40 saati aşmayacak şekilde bazen geceleri dahil bir şekilde kabul etmesi ve vardiyalı çalışma sistemine uyması gerekmektedir vardiyalı çalışma sistemine engel olacak bir durumun olmaması

2020 KPSS sınavına girmiş olmaları . Ortaöğretim mezunları için KPSS P94 , lisans mezunları işin P3 , ön lisans mezunları için P93 puanları baz alınacaktır.

Değerlendirme ve Sonuçları

 

İletişim bilgileri

iletişim bilgileri

NOT:  Başvurular Şahsen İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Avcılar Yerleşkesi Personel Daire Başkanlığına Başvuru Dilekçesinde Talep Edilen Evraklar Eksiksiz Şekilde Getirilerek Yapılacaktır. (Mezuniyet Belgesi ve Nüfus Cüzdanı fotokopilerinin çekilmiş olması, Dilekçe ile Başvuru Formunun doldurulmuş olması, Başvuru Formuna fotoğraf yapıştırılması gerekmektedir.)

* Posta ile  yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.               

 

 

Haber Kaynak: ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu