Kamu Personel Alimi

Çanakkale Ezine Belediyesi KPSS Şartsız Memur Alımı

Çanakkale #Ezine Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere daimi olarak sınavsız KPSS şartsız, güncel satın alma uzmanı, alımı yapılacak.

Çanakkale Ezine Belediyesi KPSS Şartsız Memur Alımı! #Memuralımı için yayınlanmış olan kamu personel alımı duyurusu bilgilerinde, Çanakkale #EzineBelediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere daimi olarak sınavsız KPSS şartsız güncel satın alma uzmanı alımı yapılacak.

Memuru alımı için açıklanmış bulunan kamu personel alımı duyurusu ile Çanakkale Ezine Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek amacı ile KPSS şartsız güncel satın alma uzmanı alımı yapılacağı bildirildi.

Çanakkale Ezine Belediyesi KPSS Şartsız Memur Alımı Başvuru Şartları

Çanakkale iş ilanları için kişilerin süreçlerini analiz etmek ve verimliliğe katkı sağlayacak süreçleri geliştirmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve maliyet analizi yaparak satın alma süreçlerinin verimli şekilde ilerlemesini sağlaması gerekiyor.

Belediye memur alımı başvuru işlemleri için işlemlerin güncelliğini takip etmesi ve gerekli raporları hazırlaması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve planlanan mamul ve hizmet satın almalarını zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getirmesi gerekiyor.

Ezine belediyesi personel alımı için adayların iş analizi çıktılarını kullanarak her bir pozisyonun ismini ve görev tanımını belirlemesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve alanıyla ilgili aylık performansı sade ve eksiksiz bir şekilde üst yöneticisine raporlaması gerekiyor.

Satın alma uzmanı alımı için satın alma prosedürünü ve süreçlerini geliştirecek çalışmalar yapması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve satın alma süreçlerinin tümünün sürekli iyileştirmesinde öneriler sunmak ve aktif görev alması gerekiyor.

Çanakkale Ezine Belediyesi KPSS Şartsız Memur Alımı
Çanakkale Ezine Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere daimi olarak sınavsız KPSS şartsız güncel satın alma uzmanı alımı yapılacak.

Çanakkale Ezine Belediyesi KPSS Şartsız Memur Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 13 Temmuz 2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

ezine22eylul@ezine.bel.tr

 

Haber Kaynak: ilanresmi.com

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu