Kamu Personel Alimi

Beylikdüzü Belediyesi Güncel Sınavsız Daimi İşçi Alımı

Beylikdüzü Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere daimi olarak sınavsız güncel daimi beden işçisi alımı yapılacak.

Beylikdüzü Belediyesi Güncel Sınavsız Daimi İşçi Alımı #İşçialımı için yayınlanmış olan kamu personel alımı duyurusu bilgilerinde, #Beylikdüzü Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere daimi olarak sınavsız güncel daimi beden işçisi alımı yapılacak.

İşçi alımı için açıklanmış bulunan kamu personel alımı duyurusu ile Beylikdüzü Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek amacı ile sınavsız güncel daimi beden işçisi alımı yapılacağı bildirildi.

Beylikdüzü Belediyesi Güncel Sınavsız Daimi İşçi Alımı Başvuru Şartları

Kamu işçi alımı başvuru işlemleri için adayların etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları gerekmekte.

Belediye işçi alımı için kişilerin görevinden ihraç edilmiş ya da açığa alınmış olmaması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olması ve araç-gereç ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılmasını yapması gerekmekte.

Beylikdüzü belediyesi personel alımı için mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlaması gerekiyor.

Devlet personel alımı için iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlaması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve ağır kaldırmaya engel olacak bir bedensel rahatsızlıklarının olmaması gerekiyor.

beylikduzu belediyesi isci alimi
Beylikdüzü Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere daimi olarak sınavsız güncel daimi beden işçisi alımı yapılacak.

 

Beylikdüzü Belediyesi Güncel Sınavsız Daimi İşçi Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 10 Temmuz 2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

kariyer@beylikduzubelediyesioersonelas.com

Haber Kaynak : ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu