Kamu Personel Alimi

Bayrampaşa Belediyesi 5 Daimi Şoför Alımı

Şoför alımı için yayınlanmış olan personel alımı duyurusunda, Bayrampaşa Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere daimi personel alacak.

Bayrampaşa Belediyesi 5 Daimi Şoför Alımı #bayrampaşa#Şoföralımı için açıklanmış bulunan kamu personel alımı duyurusu ile Bayrampaşa Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İdaresi birimlerinde görevlendirilmek amacı ile 5 yük taşıma şoförü alımı yapılacağı bildirildi.

Bayrampaşa Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Şoför alımı için açıklanmış bulunan kamu personel alımı duyurusu ile Bayrampaşa Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İdaresi birimlerinde görevlendirilmek amacı ile 5 yük taşıma şoförü alımı yapılacağı bildirildi.

Bayrampaşa Belediyesi 5 Daimi Şoför Alımı Başvuru Şartları

Bayrampaşa iş ilanları başvuru için adayların aracın periyodik bakımlarını eksiksiz tamamlaması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve kurumsal risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edilmesi gerekiyor.

Kamu şoför alımı ilanları için analiz yapma ve raporlama tecrübesine sahip olması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve aracı ile ilgili arıza durumlarında onarımı için bilgilendirme yapması gerekmekte.

Belediye şoför alımı başvuru işlemleri için kullanmakta olduğu aracın temizlik, bakım işlerini sağlaması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve tempolu iş ortamında sonuç odaklı olmaları gerekiyor.

Bayrampaşa belediyesi personel alımı  ve için dikkatli ve detaylarda özenli çalışmaya yatkın olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve asli kusurlu olarak ölümlü ya da yaralanmalı trafik kazası yapmamış olması gerekiyor.

Bayrampaşa Belediyesi 5 Daimi Şoför Alımı
Bayrampaşa Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İdaresi birimlerinde görevlendirilmek amacı ile 5 yük taşıma şoförü alımı yapılacağı bildirildi.

Bayrampaşa Belediyesi 5 Daimi Şoför Alımı #bayrampaşa -#Şoföralımı için açıklanmış bulunan kamu personel alımı duyurusu ile Bayrampaşa Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İdaresi birimlerinde görevlendirilmek amacı ile 5 yük taşıma şoförü alımı yapılacağı bildirildi.

Bayrampaşa Belediyesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 8 Temmuz 2022 olarak açıklandı.

İş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

bayrampasa@baypas.org

Haber Kaynak : ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu