Kamu Personel AlimiSözleşmeli Personel

Akdeniz Üniversitesi 183 Kamu Personel Alımı İlanı

Antalya, Akdeniz Üniversitesi, Daimi Personel Alımı, #kamupersonel duyurusunda; #sağlıkpersoneli destek personeli, büro personeli, hemşire, eczacı, teknisyen, tekniker, fizyoterapist, sağlık teknikeri, güvenlik görevlisi, şoför, usta, garson, temizlik personeli alıcak.

Akdeniz Üniversitesi 183 Kamu Personel Alımı
657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun değişik 4 üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca istihdam edilmek üzere, 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe
konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” da yer alan Ek 2 nci maddesinin (b) fıkrası gereğince yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu (*Eczacı hariç)
puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara toplam 183 (yüzseksenüç) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Devlet Üniversitesi en az 50 KPSS ile kamu personel alımı yapacak. Akdeniz Üniversitesi 5 ayrı birime farklı branş ve öğrenim düzeylerinde memur, işçi ve sağlık personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı Başvurusu İçin İstenilen Belgeler

Kamu Personel Alımı Belgeler

Kamu Personel Alımı Belgeleri

1- Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi (Hastane)
25 Hemşire, 2 eczacı, 3 fizyoterapist, 36 sağlık teknikeri, 2 büro personeli, 26 destek personeli, 4 tekniker ve 1 diğer sağlık personeli olarak toplam 99 personel alınacak.
2 – Yapı İşleri Ve Teknik Daire Başkanlığı
2 Teknisyen, 3 tekniker ve 11 destek personeli olmak üzere toplam 16 kişi alınacak.
3 – Diş Hekimliği Fakültesi
1 Tekniker, 10 destek personeli ve 4 sağlık teknikeri olarak toplam 15 alım yapılacak.
4 – Ziraat Fakültesi
5 – İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı
30 Koruma ve güvenlik görevlisi, 15 destek personeli ve 2 büro personeli olmak üzere toplamda 47 personel alımı yapılacak.
6 Destek personeli alınacak.

 

İşçi Memur Ve Sağlık Personeli Alımı Genel Başvuru Şartları

Kamu Personel Alımı Şartlar 1
Kamu Personel Alımı Şartlar

Üniversite İlanı Başvuru Bilgileri

Akdeniz Üniversitesi başvuruları 12 Ağustos 2022 günü sona ermektedir. Adaylar http://personel.akdeniz.edu.tr/ adresinden Sözleşmeli Personel Başvuru Formunu dolduracak ve gerekli belgeler ile ilgili bölüm için aşağıda belirtilen şekilde ilan başvurusu yapacaktır.

Kamu Personel Alımı
destek personeli, büro personeli, hemşire, eczacı, teknisyen, tekniker, fizyoterapist, sağlık teknikeri, güvenlik görevlisi, şoför, usta, garson, temizlik personeli

Akdeniz Üniversitesi Kamu Personel Alımı İlanı PDF        < < Tıklayınız         


Haber Kaynak: ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu