Kamu Personel AlimiSözleşmeli Personel

Adli Tıp Kurumu 221 Memur, Şoför Ve Güvenlik Alımı

AdliTıp Kurumu için yayınlanmış olan kamu personel alımı duyurusu bilgilerinde, Adli Tıp bünyesinde çalıştırılmak üzere 221 #memur, #şoför ve #güvenlik alımı yapılacağı açıklandı.

Adli Tıp Kurumu için açıklanmış bulunan kamu personel alımı duyurusu ile birlikte Adli Tıp birimlerinde görevlendirilmek amacı ile 221 memur, şoför ve güvenlik alımı yapılacağı bildirildi.

Adli Tıp Kurumu 221 Memur, Şoför Ve Güvenlik Alımı Başvuru Şartları Nedir?

Memur alımı için adayların Mütercim-Tercümanlık (İngilizce), Çeviribilim (İngilizce), Çeviribilim, Mütercim-Tercümanlık, Mütercim Tercümanlık, Mütercim-Tercümanlık (Türkiye Türkçesi-İngilizce), Mütercim-Tercümanlık (İngilizce-Fransızca), Mütercim-Tercümanlık (İngilizce-Fransızca-Türkçe), Mütercim-Tercümanlık (Türkçe-Almanca-İngilizce), lisans programlarının birinden mezun olmak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Şoför alımı için kişilerin Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve aracı sürüş esnasında trafik kurallarına uygun olarak sürmesi gerekiyor.

İşçi alımı başvuru için ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olması gerekiyor.

İnfaz ve koruma memuru alımı ilanları için ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması gerekiyor.

adli tip kurumu memur sofor guvenlik alimi
Adli Tıp bünyesinde çalıştırılmak üzere 221 memur, şoför ve güvenlik alımı yapılacağı açıklandı.

Adli Tıp Kurumu 221 Memur, Şoför Ve Güvenlik Alımı Başvuru Bilgileri Nedir?

Son başvuru tarihi 29 Temmuz 2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Haber Kaynak : ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu