Kamu Personel Alimi

7250 TL Maaşla Gebze Sosyal Yardımlaşma Memur Alımı

İşkur tarafından; Gebze Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı tarafından memur alımı ilanı yayınlandı.

İşkur tarafından yayınlanan ilana göre; Gebze Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Kurum dışı 3 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak memur alımı yapacak.

Gebze SYDV 7250 TL maaş ile  memur alımı yapacağını duyurdu. Gebze Kaymakamlığı Vakıf bünyesine 3 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alınacak.

Gebze Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından Kurum dışı 3 adet sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak memur alımı yapacak. 
2022 eleman alımı, 2022 işçi alımı, 2022 personel alımı, eylül eleman alımı, eylül işçi alımı, eylül personel alımı, iş arama, iş ilanları, iş ilanı, işçi alımı, işe alım, işkur, işkur iş ilanı, işkur işçi alımı, işkur personel alımı, personel alımı

Kocaeli Gebze 7250 TL Maaşla Memur Alımı Şartları

Sosyal hizmetler, sosyoloji, psikoloji lisans mezunu geçici kadroya 3 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacak.Memur çalışma süresi 3 ay 8 gün olarak belirtildi.

Detaylar İŞKUR İlanları EK-1 formundan ulaşabilirsiniz.

SYDV Memur Alımı Başvurusu

Gebze SYDV başvuruları en son 21 Eylül Çarşamba günü mesai bitimine kadar; Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yapılacaktır.

Başvuru Ekranı

Başvuru Ekranı Pdf Dosyası  <<< TIKLA İNDİR    

Haber Kaynak: ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu