işKur Alım

İŞKUR OkurYazar 17.328 Beden İşçisi Alımı İlanı

Türkiye İş Kurumu, Daimi İşçi Alımı #bedenişçisi duyurusunda; toplamda 17 bin 328 beden işçisi alımı yapacağını ilan etti.

İŞKUR üzerinden beden işçisi alım ilanları yayımlandı. İş arayan binlerce vatandaşın başvurduğu İŞKUR her gün işçi personel alımlarına aracılık etmeye devam ediyor. Son olarak bugün İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımlanan güncel beden işçisi alım ilanı sayısı 17 bin 328’e ulaştı. İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımlanan açık iş ilanlarına göre onlarca şehirce, yüzlerce firma bünyesine en az okuryazar şartıyla beden işçisi alımı yapacak.

İŞKUR üzerinden güncel olarak yayında olan Beden İşçisi alımı ilanlarına başvuru yapacak adaylardan aranan mezuniyet şartları ilandan ilana farklılık göstermekle birlikte adayların bir çok beden işçisi alımı ilanına başvuru yapmaları için okuryazar olmaları yeterli olacak.

İşkur Türkiye Geneli Personel Alımı
Beden İşçisi Alımı, İlkokul Mezunu İş İlanları, İstanbul iş ilanları, Lisans Mezunu İş İlanları, Lise Mezunu İş İlanları, Önlisans Mezunu İş İlanları

Yayımlanan ilanlara göre İstanbul, Ankara, Kayseri, Gaziantep, İzmir, Adana, Rize, Trabzon, Samsun, Kocaeli ve Bolu başta olmak üzere hemen hemen her ilde farklı firmaların bünyelerine toplamda 17 bin 328 Beden İşçisi Alımı yapılacak.

Samsun Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü personel alımları 18 ile 40 yaş arasında gerçekleştiriyor. Alımı garson ve aşçı yardımcısı branşlarında yapacaktır. Aşçı lise önlisans 00006181915 iş ilan numarası ile ve garson lise önlisans mezunu 00006181914 iş ilan numarası ile başvuru yapabilecektir.

Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde istihdam etmek üzere daimi süreli 5 temizlik görevlisi alımı yapacağını İş Kurumu üzerinden yayınlamış olduğu ilanlarla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup adaylar en geç 9 Ağustos 2021 tarihi bitimine kadar yapılacaktır. Başvuruları 00006182172 ve 0000618242 iş ilan numaraları kullanılarak yapılacaktır.

İzmir Karşıyaka Belediyesi Başkanlığı yayınlanmış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi nitelikte 25 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 9 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek. İlkokul ve lisans arası olan adaylar 00006183957 iş ilan numarası ile işlem yapacaktır.

Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü daimi işçi statüsünde 2 Hizmetli (Kamu kuruluşları) alımı yapacağını duyurmuştur. Başvuruları başlamış olan alımın son başvuru tarihi 10 Ağustos 2021 tarihidir. En az ilköğretim mezunu olan adaylar 00006186660 iş ilan numarası ile başvuru yapması istenmiştir.

Beden işçisi olarak başvuru yapmak isteyen adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yaptıktan sonra Meslek kısmına “Beden İşçisi” yazıp arama kısmına tıkladıktan sonra ilanların tamamına ulaşıp, diledikleri ilanların üzerine tıklayarak başvurularını yapabilirler.                                   

Haber Kaynak: ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu