işKur Alım

Muğla Büyükşehir Belediyesi 11 Hizmetli Alımı

Muğla Büyükşehir BelediyesiSözleşmeli Personel Alımı, #kamupersonelalimi duyurusunda ; Emek Personel Şirketi, bünyesinde 11 hizmetli alımı, ile ilgili olarak kamu kuruluşlarına en az ilkokul mezunu, daimi işçi, alımı yapılacak.

Deneme süresi 90 gün olarak belirtilmiş olup çalışma adresi Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin tüm sorumluluk alanları olup lokasyon;

Bodrum 2, Yatağan 1, Menteşe 5, Dalaman 1, Fethiye 1, Seydikemer 1’dir. İş 08.00-18.00 saat aralığında tam zamanlı çalışmadır.

Belediye Hizmetli Alımı Muğla İş İlanları Başvurusu İçin Aranan Şartlar

Hizmetli Alımı Başvuru Şartları
Başvuru Şartları nelerdir

Muğla Büyükşehir Belediyesi Hizmetli Alımı Başvuru Şartları

Kamu Hizmetli Alımı Özel Şartları

  1. İkametgah ile ilgilin olarak adayların Muğla ilinde ikamet ediyor olması ile beraber müracaat edilen ilçe ya da hizmet bölgesinin sınırları içinde ikamet edilmesi veya bu sınırlarda ikamet etmeyi taahhüt ederek işe başlama tarihini takiben 45 gün içinde yerleşerek ikamet belgesinin kuruma verilmesi istenmektedir.
  2. En az ilkokul ya da ilköğretim mezunu adaylar arasından 01 Ocak 1987 tarihinde veya daha sonrasında doğmuş olanlar başvuru yapabilir.
  3. SGK nezdinde staj süreleri hariç olmak üzere en az bir yıllık çalışma tecrübesine sahip olunması ile en az B sınıfı ehliyetinin bulunması tercih nedenidir.

Hizmetli Alımı Başvuru Bilgileri

Başvurular 20 Temmuz – 22 Temmuz tarihlerinde Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personel LTD. ŞTİ. adresine şahsen yapılacaktır.

Başvuru şartlarını taşıyarak uygun bulunan adaylar, www.mubep.com.tr adresi üzerinden yapılacak duyuru ile sözlü/uygulamalı sınava çağrılacaktır.

Muğla Büyük Şehir Hizmetli Alımı
Muğla Büyükşehir Belediyesi,  Sözleşmeli Personel Alımı,Emek Personel Şirketi, 11 hizmetli alımı, ilkokul mezunu, daimi işçi

 

Haber Kaynak: ilanresmi.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu